Amphenol ICC (FCI) 10076266-113CLF
Part No.:
10076266-113CLF
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.10076266-113CLF.pdf
Description:
CONN PCI EXP FMALE 164POS 0.039
Comments
10076266-113CLF Specifications
Number of Positions:
164
Card Thickness:
0.062" (1.57mm)
Pitch:
0.039" (1.00mm)