E-T-A 2210-S221-P1F2-Z241-16A
Part No.:
2210-S221-P1F2-Z241-16A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.2210-S221-P1F2-Z241-16A.pdf
Description:
CIR BRK THERM-M 16A 250VAC/65VDC
Comments
2210-S221-P1F2-Z241-16A Specifications
Current Rating (Amps):
16A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
65 V