E-T-A 2210-S221-P1M1-Z241-12A
Part No.:
2210-S221-P1M1-Z241-12A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.2210-S221-P1M1-Z241-12A.pdf
Description:
CIR BRK THERM-M 12A 250VAC/65VDC
Comments
2210-S221-P1M1-Z241-12A Specifications
Current Rating (Amps):
12A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
65 V