E-T-A 2210-S221-P1T1-Z241-2.5A
Part No.:
2210-S221-P1T1-Z241-2.5A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.2210-S221-P1T1-Z241-2.5A.pdf
Description:
CIR BRKR THERM 2.5A 250VAC/65VDC
Comments
2210-S221-P1T1-Z241-2.5A Specifications
Current Rating (Amps):
2.5A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
65 V