E-T-A 2210-T220-K0M1-H231-18A
Part No.:
2210-T220-K0M1-H231-18A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.2210-T220-K0M1-H231-18A.pdf
Description:
CIRC BRKR THRM
Comments
2210-T220-K0M1-H231-18A Specifications
Current Rating (Amps):
18A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
65 V