E-T-A 2210-T220-K0T1-H231-10A
Part No.:
2210-T220-K0T1-H231-10A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.2210-T220-K0T1-H231-10A.pdf
Description:
CIR BRK THERM-M 10A 250VAC/65VDC
Comments
2210-T220-K0T1-H231-10A Specifications
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
65 V