E-T-A 3600-P10-SI-1.5A
Part No.:
3600-P10-SI-1.5A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.3600-P10-SI-1.5A.pdf
Description:
CIR BRKR 1.5A 250VAC 65VDC
Comments
3600-P10-SI-1.5A Specifications
Current Rating (Amps):
1.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V