E-T-A 3600-P10-SI-16A
Part No.:
3600-P10-SI-16A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.3600-P10-SI-16A.pdf
Description:
CIR BRKR 16A 250VAC 65VDC
Comments
3600-P10-SI-16A Specifications
Current Rating (Amps):
16A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V