E-T-A 4230-T130-K0BU-15A
Part No.:
4230-T130-K0BU-15A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.4230-T130-K0BU-15A.pdf
Description:
CIR BRKR THERM 15A 480VAC/125VDC
Comments
4230-T130-K0BU-15A Specifications
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
125 V