E-T-A 4230-T130-K0BU-40A
Part No.:
4230-T130-K0BU-40A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.4230-T130-K0BU-40A.pdf
Description:
CIR BRKR THERM 40A 480VAC/125VDC
Comments
4230-T130-K0BU-40A Specifications
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
125 V