E-T-A 4230-T130-K0CU-12A
Part No.:
4230-T130-K0CU-12A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.4230-T130-K0CU-12A.pdf
Description:
CIR BRKR THERM 12A 480VAC/125VDC
Comments
4230-T130-K0CU-12A Specifications
Current Rating (Amps):
12A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
125 V