E-T-A 4230-T130-K0DU-63A
Part No.:
4230-T130-K0DU-63A
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.4230-T130-K0DU-63A.pdf
Description:
CIR BRKR THERM 63A 480VAC/125VDC
Comments
4230-T130-K0DU-63A Specifications
Current Rating (Amps):
63A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
125 V