Skyworks Solutions Inc. 530AB805M664DG
Part No.:
530AB805M664DG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.530AB805M664DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 805.6640MHZ LVPECL
Comments
530AB805M664DG Specifications
Packaging:
Strip
Frequency:
805.664 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)