Skyworks Solutions Inc. 530AC433M225DGR
Part No.:
530AC433M225DGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.530AC433M225DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 433.2250MHZ LVPECL
Comments
530AC433M225DGR Specifications
Frequency:
433.225 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)