Skyworks Solutions Inc. 530AC805M390DGR
Part No.:
530AC805M390DGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.530AC805M390DGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Comments
530AC805M390DGR Specifications
Frequency:
805.39 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)