Skyworks Solutions Inc. 530BC691M200DGR
Part No.:
530BC691M200DGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.530BC691M200DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 691.2000MHZ LVDS SMD
Comments
530BC691M200DGR Specifications
Frequency:
691.2 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)