Skyworks Solutions Inc. 530DC004646DGR
Part No.:
530DC004646DGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.530DC004646DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 4.6460MHZ CML SMD
Comments
530DC004646DGR Specifications
Frequency:
4.646 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
108mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)