Skyworks Solutions Inc. 530DC351M625DGR
Part No.:
530DC351M625DGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.530DC351M625DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 351.6250MHZ CML SMD
Comments
530DC351M625DGR Specifications
Frequency:
351.625 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
108mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)