Skyworks Solutions Inc. 530EC622M080DGR
Part No.:
530EC622M080DGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.530EC622M080DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 622.0800MHZ LVPECL
Comments
530EC622M080DGR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
622.08 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)