Skyworks Solutions Inc. 530FA266M000DGR
Part No.:
530FA266M000DGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.530FA266M000DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 266.0000MHZ LVDS SMD
Comments
530FA266M000DGR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
266 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)