Skyworks Solutions Inc. 530KC390M625DGR
Part No.:
530KC390M625DGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.530KC390M625DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 390.6250MHZ CML SMD
Comments
530KC390M625DGR Specifications
Frequency:
390.625 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
108mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)