Skyworks Solutions Inc. 531AB698M483DG
Part No.:
531AB698M483DG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.531AB698M483DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 698.4830MHZ LVPECL
Comments
531AB698M483DG Specifications
Packaging:
Strip
Frequency:
698.483 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)