Skyworks Solutions Inc. 531BC622M080DGR
Part No.:
531BC622M080DGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.531BC622M080DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 622.0800MHZ LVDS SMD
Comments
531BC622M080DGR Specifications
Frequency:
622.08 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)