Skyworks Solutions Inc. 531RB644M531DG
Part No.:
531RB644M531DG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.531RB644M531DG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Comments
531RB644M531DG Specifications
Packaging:
Strip
Frequency:
644.531 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)