Skyworks Solutions Inc. 531WA320M000DG
Part No.:
531WA320M000DG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.531WA320M000DG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Comments
531WA320M000DG Specifications
Packaging:
Strip
Frequency:
320 MHz
Output:
CML
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
108mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)