Skyworks Solutions Inc. 544BBCB000126BBGR
Part No.:
544BBCB000126BBGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.544BBCB000126BBGR.pdf
Description:
XTAL OSCILLATOR
Comments
544BBCB000126BBGR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Not For New Designs
Frequency:
200 MHz
Function:
Enable/Disable (Reprogrammable)
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
111mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)