Skyworks Solutions Inc. 544BCAB000126CCGR
Part No.:
544BCAB000126CCGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.544BCAB000126CCGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; ANY F
Comments
544BCAB000126CCGR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Frequency:
20 MHz
Function:
Enable/Disable
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
111mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)