Skyworks Solutions Inc. 545AAA622M080BBGR
Part No.:
545AAA622M080BBGR
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.545AAA622M080BBGR.pdf
Description:
XTAL OSCILLATOR SMD
Comments
545AAA622M080BBGR Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Series:
Ultra™ Si545
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Not For New Designs
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
622.08 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
153mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)