Skyworks Solutions Inc. 545AAB644M531ACG
Part No.:
545AAB644M531ACG
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.545AAB644M531ACG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Comments
545AAB644M531ACG Specifications
Packaging:
Strip
Product Status:
Active
Frequency:
644.531 MHz
Voltage - Supply:
2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
153mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.056" (1.43mm)