Skyworks Solutions Inc. 545BAA625M000BBG
Part No.:
545BAA625M000BBG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.545BAA625M000BBG.pdf
Description:
XTAL OSCILLATOR SMD
Comments
545BAA625M000BBG Specifications
Packaging:
Strip
Product Status:
Not For New Designs
Frequency:
625 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.051" (1.30mm)