Skyworks Solutions Inc. 545BAA700M000ABG
Part No.:
545BAA700M000ABG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.545BAA700M000ABG.pdf
Description:
XTAL OSCILLATOR
Comments
545BAA700M000ABG Specifications
Packaging:
Strip
Product Status:
Not For New Designs
Frequency:
700 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.056" (1.43mm)