Skyworks Solutions Inc. 545BBB500M000BCGR
Part No.:
545BBB500M000BCGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.545BBB500M000BCGR.pdf
Comments
545BBB500M000BCGR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
500 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)