Skyworks Solutions Inc. 545BCA400M000CCGR
Part No.:
545BCA400M000CCGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.545BCA400M000CCGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Comments
545BCA400M000CCGR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
400 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)