Skyworks Solutions Inc. 545BCA500M000ACGR
Part No.:
545BCA500M000ACGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.545BCA500M000ACGR.pdf
Description:
Linear IC's
Comments
545BCA500M000ACGR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
500 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.056" (1.43mm)