Skyworks Solutions Inc. 545BCA622M080BBG
Part No.:
545BCA622M080BBG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.545BCA622M080BBG.pdf
Description:
XTAL OSC XO
Comments
545BCA622M080BBG Specifications
Packaging:
Strip
Product Status:
Not For New Designs
Frequency:
622.08 MHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)