Skyworks Solutions Inc. 545DBC622M080BCGR
Part No.:
545DBC622M080BCGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.545DBC622M080BCGR.pdf
Description:
OSCILLATOR SMD
Comments
545DBC622M080BCGR Specifications
Packaging:
Strip
Product Status:
Active
Frequency:
622.08 MHz
Voltage - Supply:
1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)