Skyworks Solutions Inc. 549BCBB000121BCGR
Part No.:
549BCBB000121BCGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.549BCBB000121BCGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; ANY F
Comments
549BCBB000121BCGR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
100 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)