Skyworks Solutions Inc. 549DABB000121BCG
Part No.:
549DABB000121BCG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.549DABB000121BCG.pdf
Description:
OSCILLATOR SMD
Comments
549DABB000121BCG Specifications
Packaging:
Strip
Frequency:
100 MHz
Output:
CML
Voltage - Supply:
1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)