Skyworks Solutions Inc. 550AA155M520DG
Part No.:
550AA155M520DG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.550AA155M520DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
Comments
550AA155M520DG Specifications
Frequency:
155.52 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±100ppm
Absolute Pull Range (APR):
±100ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
130mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)