Skyworks Solutions Inc. 550AA200M000DG
Part No.:
550AA200M000DG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.550AA200M000DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
Comments
550AA200M000DG Specifications
Frequency:
200 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±100ppm
Absolute Pull Range (APR):
±100ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
130mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)