Skyworks Solutions Inc. 550AD153M600DG
Part No.:
550AD153M600DG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.550AD153M600DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
Comments
550AD153M600DG Specifications
Frequency:
153.6 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
±80ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
130mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)