Skyworks Solutions Inc. 550AF148M500DG
Part No.:
550AF148M500DG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.550AF148M500DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
Comments
550AF148M500DG Specifications
Frequency:
148.5 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
±100ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
130mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)