Skyworks Solutions Inc. 550AJ148M352DG
Part No.:
550AJ148M352DG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.550AJ148M352DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 148.3520MHZ LVPECL
Comments
550AJ148M352DG Specifications
Packaging:
Strip
Frequency:
148.352 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±130ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
130mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)