Skyworks Solutions Inc. 550BE148M352DGR
Part No.:
550BE148M352DGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.550BE148M352DGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 148.3520MHZ LVDS
Comments
550BE148M352DGR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
148.352 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±25ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
108mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)