Skyworks Solutions Inc. 550FH200M000DGR
Part No.:
550FH200M000DGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.550FH200M000DGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
Comments
550FH200M000DGR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
200 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±145ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
108mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)