Skyworks Solutions Inc. 550NE155M520DGR
Part No.:
550NE155M520DGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.550NE155M520DGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
Comments
550NE155M520DGR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
155.52 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±25ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
108mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)