Skyworks Solutions Inc. 550SF155M520DGR
Part No.:
550SF155M520DGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.550SF155M520DGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
Comments
550SF155M520DGR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
155.52 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
±75ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
108mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)