Skyworks Solutions Inc. 560AAA433M920ACG
Part No.:
560AAA433M920ACG
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.560AAA433M920ACG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Comments
560AAA433M920ACG Specifications
Packaging:
Strip
Product Status:
Active
Frequency:
433.92 MHz
Voltage - Supply:
2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
160mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.056" (1.43mm)