Skyworks Solutions Inc. 560BAA1663M00CCGR
Part No.:
560BAA1663M00CCGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.560BAA1663M00CCGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Comments
560BAA1663M00CCGR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Frequency:
1.663 GHz
Voltage - Supply:
1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
130mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)