Skyworks Solutions Inc. 565AAA800M000BCGR
Part No.:
565AAA800M000BCGR
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.565AAA800M000BCGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Comments
565AAA800M000BCGR Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Frequency:
800 MHz
Function:
Amplitude Control
Voltage - Supply:
2.5V, 3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±20ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
170mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)